AQUAMAN A STRATENÉ KRÁĽOVSTVO (2023)

Hmmm, DC je vskutku zaujímavá skupinka superhrdinov. Ja osobne preferujem Marvel, no nedalo mi to a muselo som si pozrieť tento trhák a všetky náležitosti k nemu som vám pripravená interpretovať.

Osobne som si myslela, že po tom „trapase“ na súde medzi Amber a Johnnym podpísali fanúšikovia petíciu, aby sa Amber už vo filme nevyskytovala, ale opak bol pravdou.

DEJ

Film sa začal tak, že Aquaman/Jason Momoa mal bábätko s Merou/Amber Heard. Opäť sa objavil aj ten černoch (nie, nie som rasista), ktorý chcel zlikvidovať Aquamana a začal s nejakými prieskumami na Antarktíde. Napokon objavil trojzubec, ktorý bol z Atlantídy (stratené kráľovstvo).

Tento mocný nástroj ho ovládol a on sa stal veľmi zlým a chcel zničiť všetko. Aquaman bol nútený vyslobodiť svojho brata, ktorého v prvej časti uväznil, pretože práve jeho brat Ocean Master/Patrick Wilson vedel, kde nájdu toho Black Manta/Yahya Abdul-Mateen II. Začnú sa veľké boje, no skončí sa to v prospech Aquamana. Finishuje to tým, že podmorský svet a jeho tajomstvá budú odhalené ľuďom v prospech spolunažívania.

Ja osobne som si film neužila nejako extra, keďže nie som až taký fantasy človek, ale ak sa budete nudiť a budete túžiť po kultúrnom zážitku, choďte do toho…

One thought on “AQUAMAN A STRATENÉ KRÁĽOVSTVO (2023)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *