JENNIFER ANISTON FILMY A TELEVÍZNE RELÁCIE

There are no regrets in life, just lessons.

Jennifer aniston

Niečo málo o tejto slávnej herečke…

Jennifer Joanna Aniston sa narodila v USA, v štáte Kalifornia, v roku 1969. Jej otec bol pôvodom Grék, matka z New Yorku. Má 2 nevlastných bratov. Dostala cenu Emmy a je držiteľkou Zlatého glóbusu za postavu Rachel Greenovej v seriáli Priatelia.

V akých filmoch a televíznych reláciách bola obsadená?

Priatelia

Myslím si, že každý z nás videl minimálne jednu časť. Sitkom, ktorý zobrazuje život 6 mladých ľudí, ktorí žijú v New Yorku. Je považovaný za jeden z najpopulárnejších televíznych seriálov a z môjho pohľadu to je naozaj oprávnené. Natočených bolo 10 sezón (236 častí).

Marley a ja

Romantická komédia, kde sa novomanželia John a Jenny Groganovci rozhodnú, že opustia chladný Michigan a presťahujú sa na slnkom zaliatu Floridu. No a aby tých zmien nebolo málo, rozhodnú sa adoptovať si malé bledé klbko, rozkošného labradora Marleyho, ktorý sa časom zmení na veľkého havina plného energie. Je s rozrastajúcou sa rodinou v dobrých aj zlých chvíľach a okrášľuje im ich každodenný život.

Skús ma rozosmiať

V tomto filme si Jennifer zahrala po boku jej veľmi dobrého kamaráta Adama Sandlera. Danny Macabee stále nosí falošný prsteň, aby mohol získavať ženy, no pritom nikdy nenadviazať vážny vzťah. Ked však stretne ženu, ktorá je presne taká, akú si vysníval, musí veľmi rýchlo zinscenovať falošný rozvod. No to tiež nebude také jednoduché. Nahovorí teda svoju dlhoročnú asistentku a jej deti, aby sa tvárili, že sú rodina, čoskoro už exrodina. Klamstvo ku klamstvu a nakoniec sa ocitajú spolu na dovolenke. Čo myslíte, ako to celé skončí?

Ďalšie filmy a seriály, v ktorých si zahrala:

  • My sme Millerovci
  • Vražedné tajomstvo
  • Rozchod!
  • Šéfovia na zabitie
  • Deň matiek
  • Ja, knedlička
  • The Morning Show

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *