Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

„Life is short, the world is wide. I want to make some memories.“

YOUNG DONNA

Nechajte sa opäť preniesť na grécky ostrov Kalokairi, ktorý ukrýva ďalší príbeh.

Malý úvod do deja

Mamma Mia! Here we go again. V tejto časti sa dej zameriava hlavne na Sophie (Amanda Seyfried), ktorá čaká dieťa a vedie hotel na gréckom ostrove. Má však pochybnosti, že či to bude zvládať bez jej mamy Donny (Meryl Streep). Na slávnostné otvorenie hotela prichádzajú Tanya (Christine Baranski) a Rosie (Julie Walters) ako podpora pre Sophii.

Tanya a Rosie spolu s Billom (Stellan Skarsgård), Samom (Pierce Brosnan) a Harrym (Colin Firth) pomáhajú s poslednými úpravami. Sophie začnú rozprávať príbeh o jej mame, keď bola mladá (Lily James), ako sa spoznali, ako sa odsťahovala do tohto opusteného hotela na kopci úplne sama, a ako v ňom videla potenciál napriek tomu, že nebol v najlepšom stave. Vďaka jej radosti zo života zvládla prekonať všetko zlé sama. Dokonca aj priviesť na svet jej dcéru Sophie.

Môj názor

Druhá časť jednoznačne nesklamala, avšak tá prvá je predsa len o niečo lepšia. No späť k tejto časti. Autori využili opäť hity skupiny ABBA. Niektoré zazneli už v prvej časti, no pribudlo mnoho ďalších, ktoré robia film tým, čím je.

Mamma Mia! Here We Go Again Herci:

Herecké obsadenie je rovnaké ako v predošlej časti až na pár postáv, ktoré pribudli, pretože zobrazujú mladšie verizie tých hlavných.

  • mladá Donna – Lily James
  • mladý Bill – Josh Dylan
  • mladý Harry – Hugh Skinner
  • mladý Sam – Jeremy Irvine
  • mladá Tanya – Jessica Keenan Wynn
  • mladá Rosie – Alexa Davies
  • Ruby Sheridan (mama Donny) – Cher

Trailer k filmu tu:

One thought on “Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *