Najlepšie filmy na HBO GO

Mnoho divákov, slovenských aj českých, sa z Netflixu pomaly presúvajú na známu platformu HBO GO alebo taktiež známy ako HBO MAX. Takže ktoré filmy sú must watch?

BARBIE

Ken na Barbie plagáte.

Či už ju milujete alebo nie ste zrovna fanúšik, musíte uznať, že Barbie je jeden z filmov na HBO, ktorý vám nemôže uniknúť. Ak chcete vedieť viac o tomto filme, pozrite tu. A určite vás neprekvapí, že tento film patrí medzi jedny z najsledovanejších na HBO!

Herečka Margot Robbiová predviedla skvelý výkon v roli Barbie. Taktiež ako Ryan Gosling zahral postavu Kena bez chyby. Aj keď jeho postava bola napísaná… zaujímavo, musela podať úžasný výkon! A to určite pomohlo diváckemu pôžitku.

PARASITE

„Parasite“ exceluje nielen v réžii a scenári, ale aj vo vynikajúcich výkonoch hercov a podmanivej atmosfére. Film sa snaží analyzovať sociálne rozdiely a konflikty v kórejskej spoločnosti, pričom ponúka zároveň pútavý príbeh plný neočakávaných zvratov. Je to film, ktorý necháva diváka po zhltnutí svojho obsahu rozmýšľať a diskutovať o jeho rôznych vrstvách a témach. V námetu sa jemne podobá na veľmi populárnu sériu Black Mirror na Netflixe. Avšak Parasite zaručene patrí medzi najlepšie filmy na HBO GO.

PÁN PRSTEŇOV

Séria Pán Prsteňov je ohromujúcou podívanou, ktorá exceluje v mnohých ohľadoch. Jej silné stránky jasne vyžarujú z každého epizódy. Prvým pozoruhodným aspektom je úžasné vizuálne spracovanie, ktoré nás vtiahne do rozmanitého a detailného sveta Stredozeme. Okrem toho sa série vyníma aj vynikajúcimi hereckými výkonmi, ktoré nám predstavia zložité a fascinujúce postavy. Príbeh je pôsobivý a dobre vyvážený, s hlbokými témami, ktoré oslovujú divákov všetkých vekových kategórií. Aj keď je film starší (2001) veľmi jednoducho konkuruje novým filmom ako po vizuálnej stránke, tak po obsahovej, takže si určite svoje miesto v našej top 3 najlepších filmov na HBO GO zaslúži!

"The lord of the rings" text

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *