NOČNÉ KÚPANIE 2024

Tento film sa začína dosť hrôzostrašne, keďže sa malé dievčatko utopí v bazéne. Od toho momentu sa rozvíja celý dej. Pekný dom aj prostredie, veľká záhrada a dokonca bazén. Ideálne bývanie, no neobývané asi 2 dekády. Prečo?

Bývalý športovec so zranením (Ray/Wyatt Russel) sa rozhodol so ženou (Eve/Kerry Condon) dcérou a synom presťahovať do krajšieho prostredia. Zapáči sa mu dom, v ktorom ale dlho nikto nebýval, no to ho netrápi a tak si ho kúpi. Vtedy nastáva teror. Na malého syna Elliota začne volať podivný hlas malého dievčatka a on si myslí, že sa zbláznil. Staršia dcéra si nájde priateľa, a keď hrajú v bazéne slepú babu, stále ho vo vode hľadá a cíti, naháňa, no on už dávno vyliezol. Nakoniec Eve, pri jej každodennom kúpaní začne cítiť strach. Ale Ray nie… prečo?

Eve začala pátrať, čo sa to deje a dostala sa až ku matke malého dievčatka, ktoré sa kedysi utopilo. Tá jej vysvetlila, že aby voda niekoho vyliečila, musí si niekoho zobrať. Vtedy Eve došlo, že jej manželovi Rayovi sa veľmi polepšilo…

TRILER TU:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *